• 1 6.jpg
  • 1.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 111.jpg
  • 112.jpg
  • 112u.jpg
  • 152.jpg
  • 503.jpg
  • 504 3.jpg
  • 603.jpg
  • e1.jpg
  • f.jpg
  • h.jpg
  • pese mektebi.jpg
  • pese mektebi 2.jpg
  • texniki kollec.jpg
  • y.jpg
  • yuksek netce toplayan.jpg

Aktual keçidlər

Saytın statistikası

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBu gün84
mod_vvisit_counterDünən382
mod_vvisit_counterBu həftə84
mod_vvisit_counterBu ay10838
mod_vvisit_counterÜmumi14348

Tarix: 25 Avq., 2019

Dövlət ümumi təhsil müəssisələrində müəllimlərin işə qəbulu ilə əlaqədar vakant vəzifələrin tutulması üçün keçiriləcək test imtahanlarının Qrafiki

 

 

 

Soyadı, adı və atasının adı

Tarix / Saat

Topladığı bal

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Abbaslı Nurhan İmran qızı

14.08.2019
09:00

2.

Abbasova Nuray Cəsarət qızı

3.

Abdullazadə Gültəkin Nazim qızı

4.

Abuzərova Nuranə Mehdi qızı

5.

Axundova Ümidə Yaşar qızı

6.

Bağırova Aysel Məhəmməd qızı

7.

Bağırova Nigar Heydər qızı

8.

Əliyeva Esmira Rüstəm qızı

9.

Əliyeva Vüsalə Vüqar qızı

10.

Əzimova Səmra Ramiz qızı

11.

Fərəcova Fərqanə Kamran qızı

12.

Fərzəliyeva Məsmə Yavər qızı

13.

Hacıyeva Aygün Nüsrətulla qızı

14.

Hümbətova Aysel İbrahim qızı

15.

Kazımova Qəndab Şəmşir qızı

16.

Məmmədova Əzizə Hakim qızı

17.

Məmmədova Güsün Vüqar qızı

18.

Məmmədova Sahilə İsrafil qızı

19.

Məmmədova Səringül Mübariz qızı

20.

Muradova Lamiyə Xaliq qızı

21.

Ramazanov Ramin Famil oğlu

22.

Rəcəbli Şəmsiyyə Bayram qızı

23.

Rəhimova Ramilə Ağəli qızı

24.

Rzayeva Nubar Hümbət qızı

25.

Səfərli Şəbnəm İsa qızı

26.

Tahirova Vəfa Oktay qızı

27.

Xələfli Qiymət Kamil qızı

28.

Yusifova İlahə Novruz qızı

29.

Zeynalova Şənay Sahib qızı

Fizika

1.

Aydınova Zöhrə Zakir qızı

14.08.2019
12:00

2.

Əliyeva Aynurə Meydan qızı

3.

Əliyeva Lalə Arzu qızı

4.

Əliyeva Zülfüyə Qabil qızı

5.

Əsgərova Səkinə Fəxrəddin qızı

6.

Əzizova Müşərrəf İntiqam qızı

7.

Maxsudova Turac Duman qızı

8.

Məmmədov Ülvi Əlfida oğlu

9.

Məmmədova Nərmin İslam qızı

10.

Mənsumova Vəfa Süleyman qızı

11.

Müştəliyeva Aynur Əli qızı

12.

Quliyeva Nərmin Mirhəşim qızı

13.

Zeynalova Lalə Mikayıl qızı

İnformatika

1.

Həsənli Xatirə Kazım qızı

14.08.2019
15:00

2.

Həsənova Ramilə Ağa qızı

3.

Hüseynova Nailə Heydər qızı

4.

Orucova Bahar Səxavət qızı

5.

Qəhrəmanlı Aynur Abdulla qızı

6.

Rəcəbli Aygün Süleyman qızı

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Babayeva Cəlalə Rizvan qızı

15.08.2019
09:00

2.

Bağırova Aysel Məhəmməd qızı

3.

Bağırova Nigar Heydər qızı

4.

Bayramova Nahidə Famil qızı

5.

Cəlilova Nuray Fəhrad qızı

6.

Cəmiyeva Könül Əli qızı

7.

Eynullayeva Səkinə Niyaz qızı

8.

Əliyev Müslüm Təvəkkül oğlu

9.

Əmirova Aysel Sətdar qızı

10.

Fərzəliyeva Məsmə Yavər qızı

11.

Hacıyeva Pərvin Həsən qızı

12.

Həsənova Funay Ənvər qızı

13.

İsgəndərova Nigar Vahid qızı

14.

Mehdiyeva Raziyə Müslüm qızı

15.

Məmmədov Əlizaman Abbas oğlu

16.

Məmmədova Könül Süleyman qızı

17.

Məmmədova Sevinc Tağı qızı

18.

Muradova Lamiyə Xaliq qızı

19.

Nağıyeva Natiqə Cabir qızı

20.

Quliyeva Kəmalə Nəriman qızı

21.

Qurbanova  Sunay İsmayıl qızı

22.

Rəhimova Arzu Rəhim qızı

23.

Rzayeva Kamalə Kamal qızı

24.

Sadıqova Vüsalə İbrahim qızı

25.

Seyidova Pərvanə İdris qızı

26.

Xəlilzadə Taleh Namiq oğlu

27.

Zeynalova Aytac İntiqam qızı

28.

Zeynalova Şəhanə Bağır qızı

29.

Zülfüqarova Təranə Cəfəralı qızı

Biologiya

1.

Abbasova Ceyran Yamil qızı

15.08.2019
12:00

2.

Abbasova Türkanə Tarverdi qızı

3.

Cəfərova Nurdən Habil qızı

4.

Elmanoğlu Qoşqar Elman oğlu

5.

Əliyeva Güllü Gündüz qızı

6.

Gassanova Sevıl Şakir qızı

7.

İmaməliyev Saleh Rüstəm oğlu

8.

Nəcəfova Xırda Sultan qızı

9.

Nuruyeva Elnarə İlham qızı

10.

Quliyeva Züleyxa Telman qızı

11.

Şıxaliyeva Aygün Şahbaz qızı

12.

Xəlilova Türkan Təvəkkül qızı

13.

Zeynalova Lamiyə Elsevər qızı

Təsviri incəsənət

1.

Həsənli Aygün Qafar qızı

15.08.2019
15:00

2.

Mirzəyeva Lalə Mirzə qızı

3.

Quliyeva Nadejda Həsən qızı

4.

Zeynalov Pənah Aqil oğlu

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Ağayeva Səma Baxticamal qızı

16.08.2019
09:00

2.

Babayeva Cəlalə Rizvan qızı

3.

Bayramova Nahidə Famil qızı

4.

Cəlilova Nuray Fəhrad qızı

5.

Əkbərova Töhvə Heydər qızı

6.

Əliyev Müslüm Təvəkkül oğlu

7.

Əliyeva Aytac Zaur qızı

8.

Əsədova Günay Famil qızı

9.

Əsədova Samirə Eldar qızı

10.

Fərzəlizadə Raifə Rifayət qızı

11.

Hacıyeva Pərvin Həsən qızı

12.

Hacıyeva Turanə Eldar qızı

13.

Heydərova Günay Vüqar qızı

14.

Həsənova Sima Camal qızı

15.

İbrahimova Gülçöhrə Rəşadət qızı

16.

Kazımova Qəndab Şəmşir qızı

17.

Mehtiyeva Hökümə Nəcəf qızı

18.

Məmmədova Firəngiz Qorxmaz qızı

19.

Məmmədova Güsün Vüqar qızı

20.

Məmmədova Jalə Rəsul qızı

21.

Məmmədova Səadət Yolçu qızı

22.

Məmmədova Səringül Mübariz qızı

23.

Nağıyeva Leyla Heydər qızı

24.

Quliyeva Kəmalə Nəriman qızı

25.

Qurbanlı Əsmər Elton qızı

26.

Qurbanov Novruz Əli oğlu

27.

Rəhimova Aygül Ağayar qızı

28.

Rzayeva Kamalə Kamal qızı

29.

Xələfli Qiymət Kamil qızı

30.

Zeynalova Nuridə Baba qızı

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

1.

Ağalarova Fizzə Tofiq qızı

16.08.2019
12:00

2.

Ağayeva Gülşad Teymur qızı

3.

Cəfərsoy Könül Ramiz qızı

4.

Həsənli Toğrul Həsən oğlu

5.

Həsənova Sərvin Yaşar qızı

6.

Həsənova Şəfiqə Elşad qızı

7.

Həsənzadə Səbuhi Səyyad oğlu

8.

İsmayılova Pəri İbrahim qızı

9.

Məmmədova Xalidə Elman qızı

10.

Qurbanova Gülnar Fizuli qızı

11.

Xəlilova Gülnar Ramiz qızı

12.

Tarverdiyeva Fatma Tarverdi qızı

Riyaziyyat

1.

Əhmədli Zümrüd Nəsib qızı

16.08.2019
15:00

2.

Əlibəyli Günel Famil qızı

3.

Əsədova Fəxriyyə Rza qızı

4.

Əsgərli Vurğun Elxan oğlu

5.

Fərzəliyeva Təhminə Yavər qızı

6.

Həsənəliyeva Günel Şükür qızı

7.

Həsənov Amil Vilayət oğlu

8.

Qasımova Aynur Bəhlul qızı

9.

Quliyeva Tünzalə Vahid qızı

İngilis dili

1.

Abdullayeva Fənus İsmayıl qızı

17.08.2019
09:00

2.

Abdullayeva Şəbnəm Vidadi qızı

3.

Bağırova Könül Bayram qızı

4.

Bağırova Turan Vüqar qızı

5.

Camalzadə Güldəstə Niyəddin qızı

6.

Əliyeva Günay Nəsirəddin qızı

7.

Əliyeva Səfa Elçin qızı

8.

Fərzəliyeva İlhamə Sabir qızı

9.

Hacıyev Elxaz İsmixan oğlu

10.

Həsənzadə Nigar Təmleyxa qızı

11.

İbrahimli Aynur Əsəd qızı

12.

İbrahimova Əfsanə Hüseyn qızı

13.

İsmayılova Gülər Məhərrəm qızı

14.

Kərimova Fatma Novruz qızı

15.

Mahmudova Fərqanə Mahmud qızı

16.

Məmmədova Jalə Məhərrəm qızı

17.

Məmmədova Ruqiyyə Əli qızı

18.

Mirzəliyeva Nuray Fikrət qızı

19.

Nəsirova Nargilə Abbas qızı

20.

Novruzova Bülbül Sabir qızı

21.

Qasımlı Nuray Zahid qızı

22.

Quliyeva Jalə Fərhad qızı

23.

Quluzadə Gülnar Hikmət qızı

24.

Sadıqova Dünya Nazim qızı

25.

Salmanlı (Hüseynəliyeva) Ayşənur Elçin qızı

26.

Salmanova Gülnar Kərim qızı

27.

Səfərova Gülnarə Əhməd qızı

28.

Vahabov Məhərrəm İsmayıl oğlu

29.

Zamanova Gülsarə Məhəmməd qızı

Kimya

1.

Əliyeva Heyran Yamən qızı

17.08.2019
12:00

2.

Fərəcova Havva Cəni qızı

3.

Hüseynova Çinarə Vaqif qızı

4.

Hüseynova Zülfüyyə Mətləb qızı

5.

İmranova Gülnar Qurban qızı

Alman dili

1.

Teyyubova Nuray Etibar qızı

17.08.2019
15:00

2.

XXX Gültac Nazir qızı

İnformatika

1.

Abbasova Gültəkin Zəfər qızı

19.08.2019
09:00

2.

Abbasova Nərminə Rafiq qızı

3.

Abdullayeva Mədinə Ələddin qızı

4.

Abdullayeva Xədicə Əhməd qızı

5.

Ağazadə Gülər Əli qızı

6.

Allahverdiyeva Şəbnəm Təvəkgül qızı

7.

Cavadova Maya Məmmədəli qızı

8.

Əliyeva Çiçək İlyas qızı

9.

Əliyeva Gültac Hidayət qızı

10.

Əliyeva Türkanə Elçin qızı

11.

Əskərov Baxşəli İsax oğlu

12.

Fətəliyeva Aynurə Rasim qızı

13.

Həsənli Xatirə Kazım qızı

14.

Hüseynova Ayla Şahlar qızı

15.

Hüseynova Nailə Heydər qızı

16.

İbrahimova Xeyrənsə Həzi qızı

17.

İbrahimova Nilufər Allahverdi qızı

18.

Oruclu Sunay Parlar qızı

19.

Orucova Bahar Səxavət qızı

20.

Orucova Gülarə Əli qızı

21.

Paşasoy Ləman Əli qızı

22.

Rəhimova Nuranə İzzət qızı

23.

Rzayeva Suqra Rəvayət qızı

24.

Suvanverdiyeva Aygün Bayram qızı

25.

Süleymanova Səma Fərrux qızı

26.

Tarverdiyeva Aişə Şamil qızı

27.

Tağıyeva Sura Fazil qızı

28.

Vəliyeva Ayşən Ayaz qızı

Fizika

1.

Mənsumova Vəfa Süleyman qızı

19.08.2019
12:00

2.

Müştəliyeva Aynur Əli qızı

3.

Nəcəfli Bahar Salman qızı

4.

Quliyeva Nərmin Mirhəşim qızı

Texnologiya

1.

Əliyev Hakim Kamran oğlu

19.08.2019
15:00

2.

Qasımova Xəyalə Arzu qızı

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Abdullayeva Türkan Lətif qızı

20.08.2019
09:00

2.

Abdullazadə Aysel Adil qızı

3.

Abdullazadə Gültəkin Nazim qızı

4.

Bağırova Aysu Azər qızı

5.

Bağırova Şəhla Rəsul qızı

6.

Cəmiyeva Könül Əli qızı

7.

Əliyeva Rəşidə Rəşid qızı

8.

Əsədova Samirə Eldar qızı

9.

Fərzəlizadə Raifə Rifayət qızı

10.

Gülmalıyeva Türkan Rəşadət qızı

11.

Həsənəliyeva Türkanə Tariyel qızı

12.

Həsənli Vəfa Xəlil qızı

13.

İsmayılova Arzu Xeyrullah qızı

14.

Mehdiyeva Aytən Bağış qızı

15.

Məmmədova Əminə Həbib qızı

16.

Məmmədova Güsün Vüqar qızı

17.

Məmmədova Jalə Rəsul qızı

18.

Məmmədova Könül Süleyman qızı

19.

Məmmədova Səadət Yolçu qızı

20.

Orucova Nuranə Rafiq qızı

21.

Qarayeva Nərgiz Zakir qızı

22.

Quliyeva Kəmalə Nəriman qızı

23.

Qurbanova  Sunay İsmayıl qızı

24.

Qurbanova Leyla Rəşid qızı

25.

Rəhimova Xanım Bəkir qızı

26.

Rüstəmova Sahirə Kamil qızı

27.

Seyidova Pərvanə İdris qızı

28.

Süleymanlı Zivər Niyaz qızı

Biologiya

1.

Cəfərova Nurdən Habil qızı

20.08.2019
12:00

2.

Əhmədli Mətinə Kamal qızı

3.

Əliyeva Güllü Gündüz qızı

4.

Fətullayev Qasım Səftər oğlu

5.

İmaməliyev Saleh Rüstəm oğlu

6.

Xəlilova Türkan Təvəkkül qızı

Təsviri incəsənət

1.

Həsənli Aygün Qafar qızı

20.08.2019
15:00

2.

Quliyeva Nadejda Həsən qızı

İngilis dili

1.

Abdullayeva Fənus İsmayıl qızı

21.08.2019
09:00

2.

Abdullayeva Şəbnəm Vidadi qızı

3.

Bağırova Könül Bayram qızı

4.

Cavadova Gülnar Vahid qızı

5.

Əliyev Əloş Cəfər oğlu

6.

Əliyev Nurlan Camal oğlu

7.

Əsgərova Dilarə Zakir qızı

8.

Fərəcova Raisə Yaşar qızı

9.

Hacıyev Elxaz İsmixan oğlu

10.

Həsənzadə Nigar Təmleyxa qızı

11.

Hüseynova Qahirə Əli qızı

12.

İbrahimli Alidə Sərdar qızı

13.

İbrahimli Aynur Əsəd qızı

14.

İsmayılov Araz Şücaət oğlu

15.

İsmayılov Fərman Salman oğlu

16.

İsmayılova Aysel Süleyman qızı

17.

Kazımlı Arzu Əkbər qızı

18.

Məmmədova Günel Ərrəhman qızı

19.

Məmmədova Lamiyə Elşad qızı

20.

Məmmədova Ruqiyyə Əli qızı

21.

Məmmədxanlı Məhcəbin Xəlil qızı

22.

Mirzəliyeva Nuray Fikrət qızı

23.

Mislimova Fatimə Tofiq qızı

24.

Qasımlı Nuray Zahid qızı

25.

Vahabov Məhərrəm İsmayıl oğlu

26.

Zamanova Gülsarə Məhəmməd qızı

Tarix

1.

Əliyev Sahib Vaqif oğlu

21.08.2019
12:00

2.

Fətullayeva Ülviyə İmamqulu qızı

3.

Həsənli Gülnarə Elşad qızı

4.

Hüseynova Ümüs Ələddin qızı

5.

Mirzəliyeva Pərvinə Alməmməd qızı

6.

Quliyeva Səma Dilsuz qızı

7.

Zeynalova Nurtac Əsrafil qızı

Rus dili

1.

Əhmədova Ləzifə Muxtar qızı

21.08.2019
15:00

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Abdullayeva Türkan Lətif qızı

22.08.2019
09:00

2.

Əliyev Müslüm Təvəkkül oğlu

3.

Əliyeva Arzu Qadirovna qızı

4.

Əsədova Günay Famil qızı

5.

Əsədova Xeyrənsə Azər qızı

6.

Hacıbəyli Nurçin Əfsələddin qızı

7.

Heydərova Günay Vüqar qızı

8.

Həsənova Funay Ənvər qızı

9.

Həsənova Hürnüsə Hüseyn qızı

10.

Hüseynova Bahar İlham qızı

11.

Hüseynova Mələksima Dilsuz qızı

12.

Məmmədli Şahinə Şahin qızı

13.

Məmmədov Ruslan Düzbəyi oğlu

14.

Məmmədova Jalə Rəsul qızı

15.

Məmmədzadə Türkanə Zilan qızı

16.

Muradova Lalə Asif qızı

17.

Musazadə Əfifə Əlövsət qızı

18.

Nağıyeva Gülgəz Hicran qızı

19.

Nəcəfova Zəmanət Vələddin qızı

20.

Qafarzadə Güldən Akif qızı

21.

Qaybalıyev Rəmal Səfəralı oğlu

22.

Qurbanova Leyla Rəşid qızı

23.

Rəhimova Arzu Rəhim qızı

24.

Seyidova Sübhanə Miramin qızı

25.

Səfərli Şəbnəm İsa qızı

26.

Xəlilzadə Taleh Namiq oğlu

27.

Xələfli Qiymət Kamil qızı

28.

Yusifova Günay Oruc qızı

29.

Zeynallı Asya Elmar qızı

Təsviri incəsənət

1.

Cəfərov Elmir Vəli oğlu

22.08.2019
12:00

2.

Həsənli Aygün Qafar qızı

3.

Hümbətova Kübra Ata qızı

4.

İmanov Kənan Vaqif oğlu

5.

Mirzəyev Ramal Eyvaz oğlu

6.

Mirzəyeva Lalə Mirzə qızı

7.

Şirəliyev Yusif Vasif oğlu

8.

Yüzbaşiyeva Xədicə Zəzayıl qızı

9.

Zamanova Nurtac Sətdar qızı

Kimya

1.

Fərəcova Havva Cəni qızı

22.08.2019
15:00

2.

İsmayılova Şükufə Nəriman qızı

Coğrafiya

1.

Abbasova Ləman Şirzad qızı

23.08.2019
09:00

2.

Abbasova Nazəni Əhliman qızı

3.

Abdullayeva Bahar Elşən qızı

4.

Ağazadə Məhəmməd Yaşar oğlu

5.

Bağırlı Vəsilə Muxtar qızı

6.

Baxşəlili Tərlan Faiq oğlu

7.

Ələkbərov Orxan Əli oğlu

8.

Əlixanlı Gültəkin Vahid qızı

9.

Əliyev Məhərrəm İbrahim oğlu

10.

Əliyeva Məsma Zöhrab qızı

11.

Əsgərova Gülnar İlkin qızı

12.

Fərəcova Şərmin Rəhim qızı

13.

Hüseynəlili İbrahim İnşallah oğlu

14.

Məhərrəmov Pərvin Hüseyn oğlu

15.

Muradova İnarə Rasim qızı

16.

Musayeva Nobar Arif qızı

17.

Musayeva Şövkət Musa qızı

18.

Nağısoy Aytən Fəxrəddin qızı

19.

Neymətli Yulət Firudin oğlu

20.

Novruzov Nail Rövşən oğlu

21.

Qasımov Nəcmi Cavanşir oğlu

22.

Quliyev Kərim Bayram oğlu

23.

Rəşidli Ruhəngiz Şirin qızı

24.

Salmanzadə Musa Əkbər oğlu

25.

Süleymanov Sahib Ehtiram oğlu

26.

Yunisov Abbas Adil oğlu

27.

Zeynalov Əli Əbülfət oğlu

İnformatika

1.

Abbasova Nərminə Rafiq qızı

23.08.2019
12:00

2.

Abdullayeva Xədicə Əhməd qızı

3.

Ağazadə Gülər Əli qızı

4.

Babayeva Səkinə Abdulla qızı

5.

Əliyeva Gülay Qadir qızı

6.

Əliyeva Zahilə Rza qızı

7.

Fətəliyeva Aynurə Rasim qızı

8.

Həsənəliyeva Günel Şükür qızı

9.

Həsənova Natiqə Natiq qızı

10.

Həsənova Ramilə Ağa qızı

11.

İbrahimova Xeyrənsə Həzi qızı

12.

Orucova Bahar Səxavət qızı

13.

Orucova Gülarə Əli qızı

14.

Piriyeva Sevinc Adəm qızı

15.

Quluyeva Əsmər Elşad qızı

16.

Süleymanlı Fərqanə Ədalət qızı

Tarix

1.

Əliyev Sahib Vaqif oğlu

23.08.2019
15:00

Fiziki tərbiyə

1.

Babayev Rövlan Səfər oğlu

24.08.2019
09:00

2.

Babayev Vüqar Vidadi oğlu

3.

Bayramov Məhəbbət Fəhrad oğlu

4.

Əliyev Mehrac Hümbət oğlu

5.

Əlizadə Raqib İman oğlu

6.

Hacıyev Faiq Nəbi oğlu

7.

Hacıyeva İnci Rasim qızı

8.

Hacıyeva Sevinc Səfər qızı

9.

Həsənov Orxan Bilal oğlu

10.

Hüseynov Məhəmməd Əli oğlu

11.

Hüseynov Sadiq Nağı oğlu

12.

Hüseynov Zamin Kamil oğlu

13.

Mehdiyev Fəttah Fəttah oğlu

14.

Məhərrəmov İlkin Şirin oğlu

15.

Məmmədov Xəzər Tahir oğlu

16.

Məmmədov Seymur Musa oğlu

17.

Məmmədova Elnarə Koroğlu qızı

18.

Mirzəyev Abasət Hüseyn oğlu

19.

Novruzov Xalid Azad oğlu

20.

Qasımlı Təhmasib Əli oğlu

21.

Qasımov Cabbar Kamil oğlu

22.

Quliyev Əli Həsən oğlu

23.

Quliyev Əli Məmməd oğlu

24.

Seyidov Bəhruz Mirsəttar oğlu

25.

Səfərli Elmurad Ələddin oğlu

26.

Tarverdiyev Səbuhi Nərman oğlu

Fransız dili

1.

Allahverdiyeva Nərgiz Telman qızı

24.08.2019
12:00

2.

Babayev Asəf Nəsib oğlu

3.

Bəhrəmli Elçin Famil oğlu

4.

Əliyeva Təranə Əsəd qızı

5.

Hüseynov Səfər Dərgah oğlu

6.

Rəcəbova Nuray Məhərrəm qızı

Riyaziyyat

1.

Əhmədli Zümrüd Nəsib qızı

24.08.2019
15:00

2.

Əskərov Baxşəli İsax oğlu

3.

Neymətli Ülviyyə Eldəniz qızı

4.

Yaqubov Zahid Ələsgər oğlu

İngilis dili

1.

Abbasov Toğrul Teymur oğlu

26.08.2019
09:00

2.

Abdullayeva Leyla Əhəd qızı

3.

Bağırova Könül Bayram qızı

4.

Bağırova Turan Vüqar qızı

5.

Bayramlı Sənan İnqilab oğlu

6.

Camalzadə Güldəstə Niyəddin qızı

7.

Cavadova Gülnar Vahid qızı

8.

Əliyeva Səfa Elçin qızı

9.

Əliyeva Vəfa Elbrus qızı

10.

Heydərova Tünzalə Xanlar qızı

11.

Həsənzadə Nigar Təmleyxa qızı

12.

İsmayılov Fərman Salman oğlu

13.

Kazımlı Arzu Əkbər qızı

14.

Kərimova Fatma Novruz qızı

15.

Məmmədxanlı Məhcəbin Xəlil qızı

16.

Məmmədova Jalə Məhərrəm qızı

17.

Məmmədova Lamiyə Elşad qızı

18.

Məmmədova Ruqiyyə Əli qızı

19.

Novruzova Zülfiyyə Əmir qızı

20.

Qasımlı Nuray Zahid qızı

21.

Rüstəmova Nigar Şükür qızı

22.

Seyidova Ballı Kərim qızı

23.

Vahabov Məhərrəm İsmayıl oğlu

24.

Xəlilova Leyla Səttar qızı

25.

Zamanova Gülsarə Məhəmməd qızı

Coğrafiya

1.

Abbasova Ləman Şirzad qızı

26.08.2019
12:00

2.

Abbasova Nazəni Əhliman qızı

3.

Abbasova Ruxsarə Şəmsəddin qızı

4.

Bağırlı Vəsilə Muxtar qızı

5.

Əliyev Məhərrəm İbrahim oğlu

6.

Əsgərova Gülnar İlkin qızı

7.

Musayeva Şövkət Musa qızı

8.

Neymətli Yulət Firudin oğlu

9.

Nəbiyeva Könül Nizaməddin qızı

10.

Yunisov Abbas Adil oğlu

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Bağırova Aysu Azər qızı

26.08.2019
15:00

2.

Bəhmənova Dilarə Faiq qızı

Riyaziyyat

1.

Abbasova Nərmin Səfər qızı

27.08.2019
09:00

2.

Abbasova Nərminə Rafiq qızı

3.

Allahverdiyeva Şəbnəm Təvəkgül qızı

4.

Babayeva Lalə Baba qızı

5.

Əliyeva Çiçək İlyas qızı

6.

Əliyeva Zahilə Rza qızı

7.

Əskərov Baxşəli İsax oğlu

8.

Fərzəliyeva Təhminə Yavər qızı

9.

Fətəliyev Umud Allahverdi oğlu

10.

Haşımova Aliyə Nütfü qızı

11.

Həsənəliyeva Günel Şükür qızı

12.

Həsənova Natiqə Natiq qızı

13.

Həşimova Aytən Elxan qızı

14.

İsmayılova Qonça Mahir qızı

15.

Mehdiyeva Xanım Şahin qızı

16.

Məmmədova Dünya Şəkər qızı

17.

Neymətli Ülviyyə Eldəniz qızı

18.

Nəbiyeva Ruhiyyə Yunis qızı

19.

Nəcəfova Bənövşə Mehrab qızı

20.

Pənahova Zeynəb Hidayət qızı

21.

Quliyeva Gülnur Kamil qızı

22.

Quliyeva Tünzalə Vahid qızı

23.

Rəhimova Aytac Şəmsəddin qızı

24.

Süleymanlı Fərqanə Ədalət qızı

25.

Süleymanova Əfsanə Həsən qızı

26.

Vəliyeva Fatma Cahangir qızı

27.

Yediyarova Nahidə Cəmaləddin qızı

Təsviri incəsənət

1.

Həsənli Aygün Qafar qızı

27.08.2019
12:00

2.

Qasımova Nailə Amil qızı

3.

Süleymanova Aysu Hüseyn qızı

4.

Zeynalov Pənah Aqil oğlu

Fizika

1.

Əliyeva Zülfüyə Qabil qızı

27.08.2019
15:00

2.

Maxsudova Turac Duman qızı

3.

Müştəliyeva Aynur Əli qızı

Fiziki tərbiyə

1.

Axundov İlham Mübariz oğlu

28.08.2019
09:00

2.

Bilalov Elşən Vaqif oğlu

3.

Dünyamalıyev Azad Məhərrəm oğlu

4.

Əlizadə Raqib İman oğlu

5.

Hacıyeva İnci Rasim qızı

6.

Hüseynli Pərviz Adəm oğlu

7.

Hüseynov Zamin Kamil oğlu

8.

Məhərrəmov İlkin Şirin oğlu

9.

Məmmədov Xəzər Tahir oğlu

10.

Məmmədov Sahil Müzəffər oğlu

11.

Məmmədova Elnarə Koroğlu qızı

12.

Qurbanov Xəqani Məmməd oğlu

13.

Zülfüqarova Türkan Süleyman qızı

İnformatika

1.

Canbağışova İsmət Daşqın qızı

28.08.2019
12:00

2.

Ələsgərli Əfsanə Sahib qızı

3.

Həsənli Xatirə Kazım qızı

4.

Orucova Bahar Səxavət qızı

Biologiya

1.

Abbasova Ceyran Yamil qızı

28.08.2019
15:00

2.

Cəfərova Nurdən Habil qızı

İbtidai sinif müəllimliyi

1.

Babayeva Vəfa Rüstəm qızı

29.08.2019
09:00

2.

Bağırova Günel Əhməd qızı

3.

Cəfərli Xuraman Əbülfət qızı

4.

Əliyeva Minayə Cəlal qızı

5.

Əlverdiyeva Nərgiz Yaqub qızı

6.

Heydərova Günay Vüqar qızı

7.

Mehdiyeva Raziyə Müslüm qızı

8.

Muradova Lalə Asif qızı

9.

Musayeva Rahilə Mərdan qızı

10.

Nağıyeva Natiqə Cabir qızı

11.

Qafarova Turanə Məmməd qızı

12.

Quliyeva Gülşən Hənifə qızı

13.

Rəhimova Arzu Rəhim qızı

14.

Sadiqova Əminə İntiqam qızı

15.

Sevdimalıyeva Şəhanə Zeynal qızı

16.

Səfərova Məhsəti Asif qızı

Tarix

1.

Əliyev Sahib Vaqif oğlu

29.08.2019
12:00

2.

İbrahimov Əli Ələddin oğlu

3.

İbrahimov Xosrov Kəmaləddin oğlu

4.

İsmayılov Elşad Söhbət oğlu

5.

Məmmədli Seymur Samir oğlu

6.

Şıxəliyeva Asəm Sadıq qızı

Fransız dili

1.

Oruclu Fatimə Vidadi qızı

29.08.2019
15:00

2.

Qaytaranlı Asiya Hacan qızı

3.

Rəcəbova Nuray Məhərrəm qızı

Riyaziyyat

1.

Abdullayev Seyfəli Qabil oğlu

30.08.2019
09:00

2.

Abuzərova Xanım Tahar qızı

3.

Babayeva Lalə Baba qızı

4.

Bağırova Aynur Fəxrəddin qızı

5.

Əhmədli Zümrüd Nəsib qızı

6.

Əsədova Fəxriyyə Rza qızı

7.

Əskərov Baxşəli İsax oğlu

8.

Fərzəliyeva Təhminə Yavər qızı

9.

Fətəliyev Umud Allahverdi oğlu

10.

Hüseynova Maral Elman qızı

11.

Hüseynova Ülviyyə Azər qızı

12.

İbrahimova Şəlalə Kəmaləddin qızı

13.

Məmmədov Kənan Qabil oğlu

14.

Məmmədova Zeynəb Heydər qızı

15.

Neymətli Ülviyyə Eldəniz qızı

16.

Piriyeva Sevinc Adəm qızı

17.

Qasımova Aynur Bəhlul qızı

18.

Quliyeva Tünzalə Vahid qızı

19.

Seyidova İnci Mirsalam qızı

20.

Tağıyeva İmmi Bağır qızı

İngilis dili

1.

Hacıyev Elxaz İsmixan oğlu

30.08.2019
12:00

2.

Kazımlı Arzu Əkbər qızı

3.

Kərimova Fatma Novruz qızı

Təsviri incəsənət

1.

Həsənli Aygün Qafar qızı

30.08.2019
15:00

2.

Quliyeva Nadejda Həsən qızı

Azərbaycan dili və ədəbiyyatı

1.

Ağayeva Gülşad Teymur qızı

31.08.2019
09:00

2.

Allahverdiyeva Qənirə Musa oğlu

3.

Babayeva Elnurə Akif qızı

4.

Əliyev Sərvər Tahir oğlu

5.

Əliyev Sunay Qüdrət oğlu

6.

Əliyeva Aysel Qüdrət qızı

7.

Əsgərov Murad Fəxrəddin oğlu

8.

Əsgərova Gülşən Süleyman qızı

9.

Hacıyeva Səma Aləm qızı

10.

İsmayılova Xanım Yavər qızı

11.

Maxsudov Hafiz Adil oğlu

12.

Novruzlu Zeynalabdın Əjdər oğlu

13.

Novruzova Gülnar Valeh qızı

14.

Qədiməliyeva Günel Yusif qızı

15.

Qurbanova Gülnar Fizuli qızı

16.

Sadıqova Vəfa Abbas qızı

17.

Seyidova Rəhimə Əbülfəz qızı

18.

Xəlilova Gülnar Ramiz qızı

19.

Şəkərəliyev Hüseyn Əli oğlu

20.

Zamanov Nuriddin Nazir oğlu

21.

Zeynalova Lalə Zülfüqar qızı

Fiziki tərbiyə

1.

Əlirzayev Sahib Rəhim oğlu

31.08.2019
12:00

2.

Hacıyeva İnci Rasim qızı

3.

Hüseynov Seymur Nazim oğlu

4.

Salahov Lətif Səməd oğlu

5.

XXX Atilla Abbas oğlu

İnformatika

1.

Babayeva Gülər Baloğlan qızı

31.08.2019
15:00

2.

Cəfərova Sübhanə Məhərrəm qızı

3.

Orucova Bahar Səxavət qızı

Kimya

1.

Cəfərli Elşən Niyaz oğlu

02.09.2019
09:00

2.

Cəfərova Ruqəyya Daşqın qızı

3.

Əliyev Rəvan Qorxmaz oğlu

4.

Əliyeva Günay Qənbər qızı

5.

Fərəcova Havva Cəni qızı

6.

Hüseynova Zülfüyyə Mətləb qızı

7.

İsmayılova Şəmsi Məhərrəm qızı

8.

Məmmədova Bənövşə Hüseyn qızı

Fizika

1.

Əsgərova Səidə Hidayət qızı

02.09.2019
12:00

2.

Məmmədova Cəmilə Cabrayıl qızı

Rus dili

1.

Əliyarova İlkanə İbrahim qızı

02.09.2019
15:00

Tarix

1.

Əliyev Sahib Vaqif oğlu

03.09.2019
09:00

2.

Əsgərova Nuridə Fəxrəddin qızı

3.

Hüseynova Mahnurə Nəcəfalı qızı

4.

İbrahimov Xosrov Kəmaləddin oğlu

5.

Məmmədli Seymur Samir oğlu

6.

Məmmədova Gülsüm Baxşəli qızı

7.

Mirzəli Çinarə Əli qızı

Coğrafiya

1.

Əliyeva Məsma Zöhrab qızı

03.09.2019
12:00

2.

Əsgərova Gülnar İlkin qızı

3.

Fərəcova Şərmin Rəhim qızı

4.

Nəbiyeva Könül Nizaməddin qızı

Musiqi

1.

Hətəmova Sunay Nərman qızı

03.09.2019
15:00

2.

Səfərova Sara Hikmət qızı

İnformatika

1.

Hacızadə Çingiz Qurban oğlu

04.09.2019
09:00



 

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg